شرایط استفاده از خدمات آموزشی ما


برای یادگیری هر زبان برنامه نویسی، روش های مختلفی وجود دارد. تماشا کردن آموزش های ویدئویی در یوتیوب، مطالعه کتب مرجع (به زبان انگلیسی)، مطالعه کتب ترجمه شده، شرکت در دوره ها و کارگاه ها (حضوری و مجازی)، آموزش خصوصی (حضوری و مجازی)، استفاده از سایت های آموزش گام به گام و غیره همگی از جمله روش های یادگیری یک زبان برنامه نویسی هستند.

اما کدام روش از دیگر روش ها بهتر است؟

برای پاسخ به این سوال که کدام روش بهترین روش برای یادگیری یک زبان برنامه نویسی است باید به سلیقه و عادت یادگیری دانشجو کمی دقت شود. برخی کاربران بر این باورند که از طریق آموزش تصویری قادر به یادگیری دقیق مطالب نیستند یا برخی معتقد هستند که اگر آموزش به صورت حضوری (فیزیکی) باشد بهتر یاد می گیرند. بنابراین این که چه روشی بهتر است به عادت های شخصی شما بستگی دارد اما به طور کلی (طبیعتاً) آموزش خصوصی بهترین روش برای یادگیری برنامه نویسی است چرا؟

  • مطالب با توجه به نیاز به شخص دانشجو ارائه می شوند
  • پرسش و پاسخ انجام می شود و کلاس تعاملی خواهد بود
  • مدرس علاوه بر مطالب، تجربه خود را نیز منتقل می کند
  • مطالب شخصی سازی می شوند

مورد اخر به این معناست که اگر شما مبحث بردارها و ماتریس ها را راحت تر درک می کنید، مدرس با سرعت بیشتری از این مباحث عبور می کند تا به مطالب مهم تر برسد.

شرایط استفاده از جلسات خصوصی

آموزش خصوصی ما به صورت مجازی و از طریق بسترهای آنلاین مانند اسکایپ، زوم و غیره برگزار می شود. هر جلسه یک ساعت و نیم است و شما می توانید زمان جلسات را به صورت منظم یا نامنظم به راحتی با مدرس هماهنگ کنید. برای این کار لطفاً از طریق ایمیل به مدرس پیام دهید و زمان و هزینه جلسات را با هماهنگ کنید:

afshin.motavali@gmail.com