درباره آر استودیو


آر استودیو به عنوان یکی از تخصصی ترین سایت های آموزشی کشور در حوزه علوم آماری، روانشناسی، مدیریتی و نرم افزاری قصد دارد تا با ارائه آموزش های تخصصی و رایگان، قرار دادن فایل های مورد نیاز دانشجویان به صورت رایگان در اختیار همگان و انجام خدمات دانشجویی گامی به سمت افزایش مهارت های آن ها داشته باشد.

1- تمامی پایان نامه ها و آموزش ها در آر استودیو به صورت رایگان ارائه می شوند

شما می توانید بدون هیچ زحمت در کمترین زمان ممکن نسخه کامل پایان نامه ها را با توجه به موضوع آن ها انتخاب کنید.

2- خدمات ترجمه رایگان

تیم ترجمه تخصصی این سایت در نظر دارد چکیده مقالات شما را به صورت کاملاً رایگان برای شما در کمترین زمان ممکن پس از ارسال از سوی شما، ترجمه کند و به شما تحویل دهد. 

3- چه مطلبی نیاز دارید؟

یکی از منحصر به فرد ترین خصوصیات وب سایت ما این است که «حرف دل شما را گوش می کند» و بخشی را برای شنیدن صدای شما اختصاص داده است. از این طریق شما به موضوعی که در مورد آن به اطلاعات کافی نیاز دارید اشاره می کنید و تیم تحقیقات آر استودیو در کمتر از 48 ساعت، یک محتوا با اطلاعات کافی از این مطلب را بر روی سایت برای شما قرار خواهد داد.

4- آموزش نرم افزار

تیم نرم افزاری آر استودیو با تکیه بر دانش و تجربه، در نظر دارد آموزش هایی را از پرکاربردترین نرم افزارهای دنیا برای کاربران عزیز به صورت رایگان فراهم کند، باشد که در تسهیل فراگیری نرم افزار و انجام کارها به کاربران کمک کرده باشد.

5- مشاوره آماری رایگان

شما می توانید از طریق ایمیل یا تلگرام با ما ارتباط برقرار کنید و مشاوره آماری رایگان دریافت کنید. 

تیم آر استودیو در نظر دارد با تکیه بر انتقادات و پیشنهادات شما کاربران محترم، سعی در گسترش فرهنگ «نشر اخلاقی علم» در جامعه داشته باشد. در این مسیر، برترین و پرکاربردترین کتب درسی، جزوات آموزشی و آموزش های مورد نیاز برای اکثر کاربران به صورت منظم بر روی سایت قرار داده خواهد شد. 

با تشکر فراوان از همراهی شما

مدیریت آر استودیو

افشین متولی

afshin.motavali@gmail.com

Afshin_Motavali@

گروه پرسش و پاسخ و رفع اشکال کدنویسی به زبان R

برای ورود کلیک کنید